Automātiskā ieraksta ģenerēšanas programmas tests

17.decembrī vārdam Weblog bija 10 gadu jubileja, tādēļ šodien pastiprināti apstaigāju Latvijas blogeru vietnes.
Izmantoju arī savu RSS lasītāju, jo aptuveni puse blogu autori pievērš visai lielu uzmanību tam, cik liels ir RSS abonentu skaits. Visai iespaidīga statistika. Baigais cipars, vai ne? Neaizmirsu apmeklēt arī некур.лв RSS ziņu savācēju (RSS agregatorsaits), kur princips ir elementārs, kā divdesmit seši reiz astoņi simti piecpadsmit kvadrātā. Vēl jo vairāk ikdienā, apmeklēju nekur.lv un nekādu analogu tam man nevajag. Jautāsi Kas tas par sūdu, kas pārpublicē tava bloga saturu? Uz to man nav konkrētas atbildes. Jūs domājat – tas ir parasts jautājums? Padomājiet vēlreiz! Laikam vissvarīgāk ir uzķert to domāšanas paņēmienu.

Hmm, varbūt esat pamanījuši, ka nu jau Ziemassvētki nav aiz kalniem, proti, palikušas dažas dienas līdz kulminācijai? Cik tad nopietni tas viss izvērsīsies? Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, kad ikviens blogu autors kļūst īpaši aktīvs. šņuk šņuk. Tas arī neko vairāk nenozīmē, ka Ziemassvētki tuvojas nenormālākajā ātrumā. Un vispār – laiks skrien.

Es tā pieņemu, ka par brīvo enciklopēdiju Wikipedia zina lielākā daļa Interneta lietotāju. Nerakstīšu par google knol, jo krizdabz un datuve jau paspējuši. Google Knol idejiski vairs nav klasiskais wiki, taču tiek pozicionēts kā centralizēts kvalitatīvas informācijas avots. Svarīgi ir atzīmēt, ka projekts ir beta stadijā un pagaidām ir izsūtīts nelielai testētāju grupai. Atliek tik gaidīt jaunu tiešsaistes enciklopēdiju!

Datuve.lv nav kaked. Tas notiek tad, ja spēlējās ar referer lauciņiem.

(0)Kernel panic: Fatal exception in …

Tavs zaglis.sh

Advertisements
Both comments and trackbacks are currently closed.

Komentāri

  • pbs  On Decembris 18, 2007 at 20:47

    Man ir atbilde par to sūdu – ja vari smadzenēs atcerēties tikai vienu adresi, tad vari lasīt visus Latvijas blogus “vienā vietā”.

%d bloggers like this: