Minefield Firefox-3.0b3pre grāmatzīmes

Minefield Firefox Minefield Start Page

New data storage layer for bookmarks and history (using SQLite).

Grāmatzīmju glabāšanai izmanto SQLite datubāzes dzinēju.
Ne tikai grāmatzīmju: content-prefs.sqlite, cookies.sqlite, downloads.sqlite, formhistory.sqlite, permissions.sqlite, places.sqlite, search.sqlite, places.sqlite-journal un varbūt vēl kaut ko. Tādas datnes es tur pamanīju.

Tad nu šādā veidā diezgan smuki var sameklēt dažādas blēņas savā Firefoxī. Tālāk bildes, kā tas izskatījās.
Mazliet apskatīju tos Smart Bookmarks un tādā garā. Iepriekš uzinstalēju All-in-One Sidebar ekstensiju, lai tā smukāk.

Bilde, kurā redzams kā darbojas Google Suggest, kas arī iepriekš ir darbojies. Zvaigznīte labajā pusē pie adreses ļauj ar vienu klikšķi saglabāt lapu, vietni savās grāmatzīmēs. Grāmatzīme aizlido pie Unfiled Bookmarks. Ja noklikšķina otreiz uz zvaigznītes, tad grāmatzīmi var labot.

minefield firefox minefield firefox

Tā izskatās lielā labošana no Bookmarks Menu -> Show All Bookmarks. Var salikt visādas birkas (Tags), aprakstus, atslēgas vārdus.

minefield firefox

Ierakstot adreses lauciņā vārdu black, uzreiz jau tiek piemeklēts saturs no nezin cik vietām. It kā no grāmatzīmēm un apmeklējuma vēstures.

minefield firefox

Vēl viena bildīte ar grāmatzīmēm sānu joslā.

minefield firefox

Nobeigumā – kā datne places.sqlite izskatās iekš MySQL datubāzes (phpMyAdmin – Web Database Management). Katras tabulas struktūra izskatās vēl nesaprotamāka 😉

minefield firefox

Pagaidām neizskatās, ka programma būs vieglākai dzīvei. Nezinu, vai es tos tagus katrai grāmatzīmei tur tā arī bakstīšu.

Both comments and trackbacks are currently closed.

Komentāri

  • Andis  On Decembris 20, 2007 at 15:43

    Tā zvaigznīte ir nošpikota no vecākām Opera versijām. Ja nemaldos kautkādā 9.2 versijā to no Operas izņēma. Tagad to pārmantoja Firefox. Tai bija absolūti tā pati funkcija.

%d bloggers like this: