Manaideja.lv finanšu piramīda

Manaideja.lv finanšu piramīda […]finanšu piramīdai konkurents var būt tikai cita finanšu piramīda […] (Citāts no Interneta)

Par Manaideja.lv blogos:

NuuchaBlogs – Manaideja.lv
Manaideja.lv – kārtējais sūds, kas čakarē cilvēkus / Digg.lv – Uzzini ātrak. Izlasi vairāk.
Manaideja.lv un aunapieres « Citāti
Ko par to saka Hansabanka, Latvijas Tālrunis, Latvijas Mobilais Telefons, Tele2, SEB Unibanka un Bite Latvija? | Arturs Mednis
See the pyramids along the Nile (ļāūņš ļāčīš)


Par piramīdām:
Pyramid scheme – Wikipedia, the free encyclopedia

Deviņdesmitajos gados Latvijas iedzīvotāji zaudēja naudu vairākās finanšu piramīdās — Bankā Baltija, firmās Auseklītis un Latgalīte, Gigant LLC, kā arī PMI Global LLC, pret kuru 2002.gadā ierosināja krimināllietu par krāpšanas mēģinājumu.
Likuma vārdā : Ekonomikas policija sākusi pārbaudi aizdomu dēļ par iedzīvotāju krāpšanu, iesaistot kādas firmas finanšu piramīdā

6. Finanšu piramīdas. Tādu finanšu piramīdu reklamēšana, kurās peļņu
galvenokārt gūst no citu patērētāju iesaistīšanas shēmā, nevis pārdodot un
patērējot produktus
.
http://tinyurl.com/6exrp8

No sevis es te vairāk neko i negribu piebilst. Man viss ir skaidrs. Lai meklētāji darbojas.

Papildināts.
Zombētajiem: Negodīgas komercprakses aizlieguma likums.

Both comments and trackbacks are currently closed.

Komentāri

 • BlackHalt  On maijs 6, 2008 at 14:45

  viper, jā ir skaisti.
  Šitas arī: http://tinyurl.com/44eb2d

  Negribās SQL injekcijas mēģināt 🙂

 • Valdis  On maijs 6, 2008 at 15:33

  he he 😈

 • TrueLife  On maijs 6, 2008 at 16:21

  Manuprāt šajā piramīdā iekš manaideja.lv nav nekāda krāpšana, tur ir visas nepieciešamās funkcijas, naudas izmaksa, statistika, apstiprinato cilveku uzskaite un tml., nesaskatu krāpšanu. Vienīgi tie logo, cik sapratu, nebija saskaņoti, bet tā projekts ir diezgan iespaidīgs. Internets nesastāv tikai no jaffa.lv, digg.lv, blackhalt.wordpress.com u.c.kas raksta maldinošus rakstus, ir arī citi projekti, katrs iesaistās, kur pats grib.

  Spams gan nav laba lieta, tas man arī nepatīk.

  Varbūt pirms raksīt maldinošus un nepamatotus rakstus iepazīties ar projektu no finansu puses, parēķināju, ka F līmenī viņiem sanāk pašiem no sevis piemaksāt?

  Un te vēl tie daži “gudrie matemātiķi”, kas neko nesaprot no sms servisiem raksta: “649 x 2 Ls = 1298 Ls”, bet kā tad ar pakalpojuma sniedzēju %, starpniekfirmu %, izmaksu projekta dalībniekiem?

  Šie blogi vairāk atgādina bērnudārzu, kur katrs grib izcelties cits par citu gudrāks un pateikt kaut ko sliktu par visu jauno.

 • BlackHalt  On maijs 6, 2008 at 16:35

  TrueLife, http://www.likumi.lv/doc.php?id=167759

  I nodaļa. 4.pants. 2) tā ir maldinoša;

  `Atbalstītāju` ievietošana lapelē.

  III nodaļa. 11.pants. 14) veido vai atbalsta tirdzniecības veicināšanas piramīdveida shēmu, atbilstoši kurai patērētājs maksā par iespēju saņemt atlīdzību galvenokārt par citu patērētāju iekļaušanu shēmā, nevis par iespēju gūt labumu preču pārdošanas vai lietošanas vai pakalpojumu sniegšanas rezultātā;

  Pašā lapelē ir ievietota shēma, kas ir piramīdveida shēma.

 • kasix7  On maijs 6, 2008 at 17:12

  P.S. šī frāze:

  “Šie blogi vairāk atgādina bērnudārzu, kur katrs grib izcelties cits par citu gudrāks un pateikt kaut ko sliktu par visu jauno.”

  Bija pilnīgi lieka – tas nav nekas jauns, vel vairāk – tas nav nekas tāds par ko kaut vienu pozitīvu vārdu varētu pateikt…

  P.P.S. Mož pazvanīt “Tautas balsij” (LNT) lai paskatās un informē policiju? 😀

 • TrueLife  On maijs 6, 2008 at 17:20

  Atvainojos, negribēju nevienu aizskart, bet domāju, ka nevienam nepatīk tas, ka vienmēr visur censhas sakatiit tikai negatiivo, es iedomājos ja es tagad uzceptu, kādu projektu un pēc tam šitādus rakstus būtu jālasa.

 • BlackHalt  On maijs 6, 2008 at 18:20

  TrueLife, Negodīgas komercprakses aizlieguma likumu izlasīji?

 • kasix7  On maijs 7, 2008 at 6:22

  Vēlies ko pozitīvu? 🙂 labi, ka esi “opensource” http://manaideja.lv/phpajax/

  utt 😀

 • robs  On maijs 25, 2008 at 11:15

  Man arī šķiet ka tā ir tikai kārtējā krāpšana un aiz katras šīs lapas slēpjas krāpnieks.Kamēr ieejošā nauda ir lielāka par izejošo ,tikmēr lapa eksistē, kā tas vairs nav, tā vienkārši pazūd un nauda arī.Es esmu reģistrējies Manaideja.lv, bet nu man ir skaidrs ka esmu upuris, jo reāli nevar tur neko nopelnīt, nevar nevienu aunapieri sev piesaistīt, lai atpelnītu iemaksāto naudu, un pie tam visās šajās vietnēs, ir tāda figņa, ka nevar izņemt tādu ciparu kādu vēlies, bet obligāti mazākā summa ko izņemt ir 5 ls, vai vairāk. Tie krāpnieki nav muļķi, viņi visu ir smalki un matemātiski aprēķinājuši..

 • ideja bija  On jūlijs 1, 2008 at 20:32

  nau vairs saita mana ideja =D

 • Janis  On oktobris 8, 2008 at 21:06

  Visslabākais veids studentiem bez vecuma ierobezojumiem kā nopelnīt,vis ir vienkārši pelni stundā 5-10ls, ja gribi vairāk, strādā vairāk. Skaties zemāk norādītajā adrese, nekavējies un esi viens no pirmajiem, jo kas ātrāk piereģestrējas, klāt nāk bonusi un atlaides šis ir kas pavisam jauns . Visu vari izlasīt pats, mūs sponsorē Latvijas mobilais telefons, Zelta zivtiņa un daudz citi pazīstami uzņēmumi. Sāc tūlīt, reģistrējies zemāk norādītajā adresē. Nenožēlosi tas ir tikai sākums, un beidzot tas ir parādijies arī Latvijā, saku no pieredzes esmu kautko līdzīgu darījis arzemju lapās, bet šis man liekas viens no labāk apmaksātajiem variantiem esmu tikai 3 dienu jaw izmantojis šīs iespējas un man jav ir nopelniiti 23ls par dazu stundu aiznemtību ievietojot šada tipa reklāmas kādu es seit esmu uzrakstījis ja ir kadi jautājumi prasiet, droši varat izmantot šo tekstu jūsu biznesa attīstībā vnk lieciet šadas reklāmas kur vien tas iespējams, kautvai 30 sludinājumus dienā un jūs jaw gūstat labu peļņu liekat visur kur varat forumos, komentaaros visur kur vēlaties jo vairāk reklāmu jo vairāk pelnat, jo katrs piesaistītais cilvēks sāk jums pelnīt, zaudēt nav ko jo kuri būs pimie tie būs lielākie ieguvēji
  sīkāk skataties zemāk norādītajā adrese un reģestrējaties
  [SPAMS]

 • Elvis  On aprīlis 2, 2012 at 19:45

  Finanšu piramīdas MMM2011 jau dalībnieku skaits sasniegs 30 000 000. Tas par kaut ko neliecina? Viss smuki strādā jau 15 mēnešus. Pievienojies lielai, starptautiskai MMM2011 struktūrai – http://www.income-plan.com/

%d bloggers like this: