Smadzeņu skalošanas piemērs

Propoganda Murgi (slima suņa murgi): Pētījums: organizētā noziedzība iesaistās pirātisko DVD tirdzniecībā. Es teju noticēju.

Oriģinals: http://www.rand.org/news/press/2009/03/03/index.html
Naudīgais pētījums: http://www.rand.org/pubs/monographs/MG742/

rand-monographs-film-piracy-organized-crime-and-terrorism_1236094049926 Kur ir tās upon 2,000 pages?

RAND – Wikipedia, the free encyclopedia

Šajā “pētījumā” ir iekļautas teju (šis vārds ir viens no populārākajiem vārdiem LV smadz. skal.) visas Smadzeņu skalošanas metodes:

Anonīmā autoritāte, „speciālisti”, „Ķeriet zagli!”, Pirmavota efekts, Informācijas blokāde, Mediatoru izmantošana, Komentāri, Melīga analoģija, Atgriezeniskā saite, Notikumu aculiecinieki ((?) nav zināms, kas tieši tajā “pirmavota” pētījumā ir rakstīts, jo afigenna lielais “pirmavota pētījums” ir dabūjams tikai par naudu), Aizstāšana, Psiholoģiskais šoks, Akcentu uzlikšana, Asociāciju radīšana, Problēmas radīšana, Draudu radīšana, ?.

Maziņš citātiņš:

The research is based upon 2,000 pages of documents and interviews with more than 120 law enforcement and intelligence agents from more than 20 countries.

Interesanti, ka šis “pētījums” iekrīt mūsu apziņās laikā, kad notiek tiesas process pret Download music, movies, games, software! The Pirate Bay – The world’s largest BitTorrent tracker, Latvijā piever BitTorrent trekerus, šur tur LV internetā notiek aktīva pretestība pret Latvijas autortiesību “aizstāvjiem”.

Sigareti, spirķik, DVD?

Ieraksta main bilde no: http://www.zuz.lv/faili/wp/2008/04/warez-communism.jpg
P.S. Un šādi mēs ģenerējam savus “pētījumus”: A Case for E-Commerce

Advertisements
Both comments and trackbacks are currently closed.

Komentāri

 • F3llony  On marts 3, 2009 at 19:02

  +1 par rakstu , petijuma autorus aiz astes kaula pakārt ledusskapi 😛 (c) http://noakkalaa.truefreehost.com .

  P.s man ar ^ nav nekāda sakara 😀 ghe ghe 😀

 • krauklis  On marts 4, 2009 at 10:07

  galvenais jau pieminēt terorismu 😀 īstenībā šis ir jauns pavērsiens autortiesību aģentūru cīniņā pret pirātismu. ja nevar pierādīt, ka pirātisms ir noziedzīgs pats par sevi, tad pieliekam klāt organizēto noziedzību un to vellu mālējam melnāku kā īstenībā ir.

 • M  On marts 4, 2009 at 21:11

  Pagaidām nenoskaidrotu cilvēku grupa veica nelegālu dziesmas lejupielādi. Pierādījumi liecina, ka viņi ir labi organizēti, bruņoti un bīstami.

%d bloggers like this: