Times.lv aicina blogos droši ievietot mūzikas klipus no YouTube

Корни нынешнего конфликта лежат в том, что Google пока не платит AKKA/LAA за латвийских пользователей. И вполне возможно, что обычные блогеры стали просто разменными пешками в этой игре — предупреждения им были высланы не с целью действительно получить денег, а с целью продемонстрировать Google, что и у нас тут очень строго относятся к авторским правам. А потому неплохо бы Google раскошелится, а иначе мы, латвийские борцы за чистоту авторского права, обидим её, Google, пользователей.

В связи с этим мы, портал Times.lv, призываем наших читателей не поддаваться на эту провокацию и достойно ответить AKKA/LAA. Смело размещайте на своих сайтах встроенное музыкальное видео с YouTube! Но помните, что уголовный кодекс надо чтить, поэтому удаляйте его при первом же официальном требовании AKKA/LAA. И размещайте новое, другого исполнителя. Пусть сотрудники этой организации, решившие поиграть с нами в эти странные игры, отрабатывают свой хлеб.
Мы, пожалуй, начнём первыми.

Times.lv | Балтийские новости | Весеннее обострение AKKA/LAA (часть вторая)

Grūti latviski iztulkot, jo uzrakstīts ir ļoti interesantā krievu valodā. Būtu labi, ja atrastos kāds, kas varētu iztulkot to tekstu pēc iespējas precīzāk.

Īsāk sakot:

Times.lv aicina blogos droši ievietot mūzikas klipus no YouTube, bet pie pirmās oficiālās AKKA/LAA prasības YouTube mūzikas klipu izņemt ārā. Un tā vietā ievietot citu, cita mūziķa YouTube mūzikas klipu. Lai šīs organizācijas darboņi, izlēmuši ar mums paspēlēt šīs jocīgās spēles, atpelna savu maizi.

Un viņi sāk pirmie.

Both comments and trackbacks are currently closed.

Komentāri

 • Vasja  On marts 20, 2009 at 19:40

  Times.lv arī aicina svinēt 9.maiju. Arī pēc satura “velk” uz ārvalstu mēdiju, – tātad drīkst publicēt :))

 • Ehm  On marts 20, 2009 at 21:59

  Klau, man vienā lapā ir pāri tūkstotim youtube video. Ja reiz viņi nedod sarakstu, tad man ir tiesības šiem paprasīt lai atsūta konkrētus linkus, ja? Kādam būs ko darīt, ja nepatiks mana lapa 😀

 • maaak  On marts 20, 2009 at 23:04

  Ak dievs, cilvēks pat īsti runāt neprot un pārstāv ko “tādu”. Nu, okej, es tikai nesaprotu – kāda velna pēc priekšā neņem draugiem.lv? Nu, protams, pastāv princips, kad lielos nekad neaiztiek un, ja arī aiztiek, tad nespēj neko izdarīt.. Gatavais bulšits. :/
  Nujā, krīze taču, katrs mēģina nopelnīt kā var..

  • Deviance  On marts 21, 2009 at 13:11

   Kā tad – “lielos nekad neaiztiek”… draugiem.lv ir sīka zivtiņa, salīdzinot ar YoutTube, un YouTube, redz, AKKA/LAA tieši mēģina aiztikt, uzspiežot savus debilos līgumus.

   • Ehm  On marts 21, 2009 at 14:44

    Kaku lāča mēģinajumi youtube uzspiest savus noteikumus tak nav vērā ņemami. Ja youtube mierīgi limiteja pieeju no UK, tad kaut kāda maza, kašķīga valstiņa kaut kur krievijā viņus diez vai sevišķi satrauks. Pat ja viņi brutāli nobloķētu pieeju visai lapai, diez vai tas atstātu kaut kādu pamanāmu iespaidu uz kopējo traffiku.

    • BlackHalt  On marts 21, 2009 at 22:52

     Mums vajag lai kaut kāda reketorganizācija degradē internetu līdz tam, ka Latvijā vairs nebūs pieejams YouTube?

 • Ehm  On marts 21, 2009 at 0:29

  Es kaut kā šaubos par tām peļņas iespējām. Domāju, ka praktiski visi blogeri Latvijā izvēlēsies pārlabot embed par linku, nevis maksāt akkai. Cik tad ir tādu kas kaut ko reāli pelna? Lielākā daļa ir skolnieki/studenti, kuri satraucās jau par to, cik domēns maksā 😀

  Un vispār, tāda sajūta, ka ar visu to krīzi-šmīzi mūsu valstī neviena institūcija nestrādā sabiedrības interesēs, vai tā būtu akka, vai piemēram policija, kura pēdējā laikā īpaši aktīvi ar radariem stopē visus pēc kārtas dažādās viltīgās vietās un ceļa, bet pa nakti vietās kur vajadzētu patrulēt gan viņi kaut kā nav manāmi. Neviens jau nedomā par to, vai viņa darbs ir vajadzīgs un vai tas nes kaut kādu ieguvumu, galvenais ir slaukt, slaukt, slaukt…

 • x-f  On marts 21, 2009 at 9:54

  Vai kāds izlasīja to Agneses atsūtīto doc failu no Times.lv raksta?

  Tāpēc arī AKKA/LAA, atklājot, ka kādā mājas lapā ir ievietota saite uz kādu autoru darbu nelicenzētā interneta vietnē, piemēram, You Tube, vispirms vēršas pie saites ievietotāja, informējot viņu par to un lūdzot izņemt šo saiti.Skaidri rakstīts, ka arī linkot uz Youtube nedrīkst. Tikpat skaidri noprotams, ka tomēr embedotais video tā pati saite vien ir.

 • x-f  On marts 21, 2009 at 9:55

  Vai kāds izlasīja to Agneses atsūtīto doc failu no Times.lv raksta?

  Tāpēc arī AKKA/LAA, atklājot, ka kādā mājas lapā ir ievietota saite uz kādu autoru darbu nelicenzētā interneta vietnē, piemēram, You Tube, vispirms vēršas pie saites ievietotāja, informējot viņu par to un lūdzot izņemt šo saiti.

  Skaidri rakstīts, ka arī linkot uz Youtube nedrīkst. Tikpat skaidri noprotams, ka tomēr embedotais video tā pati saite vien ir.

 • BlackHalt  On marts 21, 2009 at 12:10

  x-f, es izlasīju, bet tas man atgādina vienu lietu ar kādu “republikānisko” IPS.

  Nevienam tur neinteresē ko tu domā par URL, saiti, mazo zilo linciņu.

  Viss tur tiek balstīts uz demagoģiju, sofismu, nekorektām analoģijām.

  Man toreiz tā arī neviens nepaskaidroja, ko nozīmē IP.

%d bloggers like this: