Stendzinieka template spēlēt-uz-jūtām.doc

Šī ir [profesija]a, sabiedrības locekļa un cilvēka [Vārds] [Uzvārds] atklāta vēstule Latvijas [sliktie 1]em, [sliktie 2]iem un [sliktie 3]ām par pēdējo 16 stundu notikumiem Mazsalacas mālu bedres sakarā.

Godātie Latvijas [sliktie 1]!
Dārgie [sliktie 4]i!
Cienītie [sliktie 2]i un [sliktie 5]!

Pēdējo 48 stundu laikā sabiedrība ar pārsteidzošu uzmanību sekojusi Mazsalacas meteorīta fenomenam. Šajā laikā mediju telpa piekliegta ar visdažādākajiem viedokļiem, tai skaitā – Jūsu neviltotu sašutumu. [sliktie 6] skandē paziņojumus, [sliktie 4]i apelē pie morāles un ētikas, komentētāji komentē „man kauns, ārprāts, ko par mums tagad domās!“.

Nedz es, nedz mana aģentūra (meli? – red.) nav šīs kampaņas autori. Un nebūtu nekā vieglāka, kā pievienoties aizvainoto pulkam un izmantot iespēju, lai iespertu konkurentiem. Taču sagadījies, ka šis notikums aizskāris sen briedušu augoni [sliktie 4]u, [profesija]u, [sliktie 2]u un sabiedrības attiecībās.

Vakardienas laikā no Jūsu puses esmu saņēmis neskaitāmus zvanus. Sākot ar vienkāršu lūgumu pēc viedokļa līdz apsteidzošai kliegšanai klausulē „Tas ir pretīgi, [Uzvārds]!!! Kā var čakarēt sabiedrību???!!!“.

Tad, lūk, parunāsim par to, kurš te kuru „čakarē“.

Es lasu [sliktie 7] sašutumu un neticu savām acīm: „Ciniska ņirgāšanās!!! Cilvēki strādāja naktīm, dubļos un lietū!!! Piedzīsim līdz pēdējai kapeikai!!!“. [sliktie 7]! Atšķirībā no [labie 1], jūs, [sliktie 2]i, par sabiedrību ņirgājaties visu laiku, apzināti, konsekventi un cietsirdīgi. Mālaina bedre ir bērna šļupsti salīdzinājumā ar to, ko jūs esat nodarījuši šo pašu policistu, ugunsdzēsēju un kareivju algām un ģimenēm. Mani vienlīdz izbrīna gan Jūsu paziņojuma nekaunība, gan cietā sejas izteiksme tā laikā. [Uzbraukt bezsakarā].

Un tagad – draugi [sliktie 4]i!
Es raugos jūsu zibeņošanā rakstos, twitterī, feisbukā. Nu sašutums bezgalīgs: „Iedomājies? Izraka bedri un uzdeva par meteorītu!!! Sabiedrībai nodarīts kaitējums!!!“.
Mīļie [sliktie 4]i! [Uzbraukt bezsakarā 2]. Gadījumos, kad jūs [sliktie 2]iem [Uzbraukt bezsakarā 3]. Nekas tamlīdzīgs, mīļie. Jūs to darāt sava medija reklamēšanas un lasītāju piesaistīšanas labā. Ar precīzi tādiem pat motīviem, kādi vada [profesija]us. Jo raugi – [Uzbraukt bezsakarā 4].

[Uzbraukt bezsakarā 5, apelēt pie cilvēkiem, tautas].

[Parasts bezsakars 1] Un jūs, [sliktie 4]i un [sliktie 2]i, sabiedrībai to esat nolaupījuši. Gadu desmitiem jūs metodiski esat [Uzbraukt bezsakarā 6] [Parasts bezsakars 2].

Liecieties nu mierā, [sliktie 4]i. Liecieties nu mierā, [sliktie 2]i. Pirms norādīt ar pirkstu uz [labie 1], ņemiet mazo spogulīti un pavērtējiet savu devumu Latvijas sabiedrības depresijā, niknumā un kompleksos. Citiem vārdiem – morālos, fiziskos un ekonomiskos zaudējumos.

[Labi vārdi sev]. Savukārt es no sirds ceru – reiz pienāks diena, kad sabiedrība šos vārdus varēs saklausīt ne vien no [labie 1] rīkotājiem, bet arī [sliktie 3]ām, [sliktie 2]iem un [sliktie 4]iem. Līdz pēdējam santīmam, kā saka.

Patiesā cieņā –

[Vārds] [Uzvārds]
[profesija]s pēc profesijas un aicinājuma

——————–
P.S. Teksts nav kārtīgi noslīpēts pēc PR guru grāmatu paraugiem, bet, ceru, ka domu var uztvert.

Slikto citātos jālieto daudz !!! un ???, lai padarītu viņus par muļķiem.

Both comments and trackbacks are currently closed.

Komentāri

 • rudolfsfilips  On oktobris 27, 2009 at 16:05

  Wov Wov Wov

  Ar cieņu,
  Rudolfs Filips

 • Atis  On oktobris 27, 2009 at 16:10

  ha, atmaskojums labs.. 🙂

 • pundurs  On oktobris 27, 2009 at 18:50

  Ļoti patika.

 • Gmorg  On oktobris 28, 2009 at 9:46

  a sirpi pa …
  katrā ziņā godīgi. izņemot vietu kur minēts ka nav nekāda sakara. Šajā konkrētajā gadījumā šķiet ka šoreiz Mooz tiešām ar to īsti nav skara – lai gan reakcija [vārds] [uzvārds] protams, sāpīga padevusies.

  Nav gluži mierīga didaktiska vēstule sliktajiem.
  Vairāk tāda emocionāla un pikta kritika slikto stilā 🙂

%d bloggers like this: